Oyunculuk

Yayla, Türkcell, Migros ve Kuveyt Türk televizyon reklamlarında oynadım. Feast ve Protel için jingle söyledim. İstanbul Avrupa Korosu üyesiyken, Aya İrini'de konser verdim. İstanbul'da yaşayan yabancıların kurduğu Speech Bubbles tiyatro ve müzikal topluluğunda birçok oyun ve müzikalde oynadım. Aralarında Mamma Mia'da başrol Sophie ve Beauty and the Beast (Güzel ve Çirkin)de Mrs Potts (Hürriyet gazetesindeki haber için tıklayınız).

1994-1997 arasında Oxford Üniversitesinde öğrenci yıllarımda Oxford University Dramatic Society (Oxford Üniversitesi Tiyatro Topluluğu)nda Yonadab (yazar ve yönetmen Peter Shaffer), ve Dido and Aeneas (Henry Purcell) operasında oynadım. Aynı zamanda yazar Athol Fugard'ın My Children, My Africa oyununu hem yönettim hem başrol oynadım.

İngiltere'de yatılı lisede okurken oyunculuk, diksiyon, şan ve jazz eğitimi aldım, birçok müzikal ve operada oynadım ve oyunculuk yarışmalarına katıldım. 1993 yılında prestijli Manchester Youth Theatre (Manchester Gençlik Tiyatrosu) na kabul edildim ve Thornton Wilder'ın yazdığı Our Town oyununda başrol oynadım (İngiliz The Independent gazetesindeki haber için tıklayınız).
Ayrıca, aralarında Microsoft, THY, Emirates ve Bosch olan 80'den fazla Türk ve yabancı şirket için İngilizce seslendirme yaptım.